Madyan

Madyan

  • Marzec 28, 2024, 13:13:01
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!

Autor Wątek: Petar Sarić  (Przeczytany 1264 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Petar Sarić

  • Użytkownik
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Petar Sarić
« dnia: Lipiec 31, 2015, 15:28:03 »

Imię: Nedjeljko Petar, jednak nikt poza Chorwatami nie potrafił wypowiedzieć jego pierwszego imienia, toteż kazał nazywać się drugim.
Nazwisko: Sarić.
Wiek: 22 lata.
Charakter: Uparty i stanowczy, nie znosi nudy, nie przepada za rywalizacją i współzawodnictwem.
Ulubione zajęcia: Często siedzi gdzieś i godzinami notuje każdą swoją wypowiedź i myśl. Kiedyś lubił czytać, obecnie tego nie robi, ponieważ boi się, że zapomni co jest fikcją, a co rzeczywistością.
Historia: Jego matka była Finką, ojciec Chorwatem, a wychował się w amerykańskiej rodzinie zastępczej. Jego rodzice zmarli w wypadkach, kiedy był mały. Sam cudem uniknął śmierci w wypadku samochodowym z ojcem - on stracił życie, Petar tylko dłoń. Dostał na jej miejsce zmechanizowaną protezę, pokrytą czymś udającym ludzką skórę. Został oddany do rodziny zastępczej. Cztery lata temu jego zastępczy rodzice zostali zamordowani we własnym domu, Petar został postrzelony w głowę, zdołano go jednak odratować.
Partner/ka: Brak, i póki co nie zamierza mieć.
Rodzina: Rodzice zmarli, jedno w wypadku lotniczym kiedy miał dwa lata, drugie rok później w wypadku samochodowym. Petar trafił do rodziny zastępczej, która została zamordowana cztery lata temu.
Zwierzęta: Pyton królewski - Rukavić.
Dodatkowe informacje:
~ W wieku 18 lat został postrzelony, wskutek czego ma amnezję.
~ Ma urojenia - zdarza mu się rozmawiać samemu ze sobą, czasami widzi wszystko na czerwono, ciągle wydaje mu się, że ktoś go śledzi, często czuje zapach spalenizny.
~ Od czasu do czasu zapomina różne rzeczy, nie pamięta co mówił i robił. Jego amnezja się pogarsza.
~ Wszystko, co robi i mówi zawsze notuje, a notatnik nosi ciągle ze sobą.
~ Na prawym nadgarstku po wewnętrznej stronie nosi tatuaż - znak nieskończoności.
~ Zamiast lewej dłoni, straconej w wypadku, ma zmechanizowaną protezę.
Zapisane

Cantharis Riverwool

  • Administrator
  • Użytkownik
  • **********
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Petar Sarić
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2015, 15:59:08 »

No to ten, akcept ;-; dom na wsi czy w mieście?
czemu nie zrobiłeś geja? zawsze chciałam mieć kolegę geja ;-;
Zapisane

Petar Sarić

  • Użytkownik
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Petar Sarić
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2015, 18:41:42 »

W mieście ;-;

Bo nie ;-; Nigdy nie kierowałem taką postacią, nie umiem ;-; Poza tym, moje postacie zawsze są takie... no, ani takie, ani takie, nie mogę się wysłowić ;-;
Zapisane
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
xbustyx wiedzmy bestgame polskiserwerzmodowany01 napromieniowani